Kadry i płace

Obsługa kadrowo-płacowa

Jednym z obszarów działalności naszej firmy jest obsługa kadrowo-płacowa online. Zapewniamy wsparcie przedsiębiorcom – także spoza Rumi, gdzie mieści się siedziba naszej firmy rachunkowej. Wypracowaliśmy metody sprawnej obsługi kadr i płac przez Internet, co pozwala nam na świadczenie usług dla Klientów z całej Polski. Jednocześnie odpowiednio zoptymalizowane rozwiązania IT umożliwiają dostęp przez cały czas do Strefy Dokumentów, w której cała dokumentacja obejmująca kadry i płace jest uporządkowane. Nie tylko zdecydowanie ułatwia to poszukiwanie konkretnego dokumentu, ale także zapewnia sprawniejszy ich obieg oraz łatwiejszą komunikację.

Korzystanie z outsourcingu przez Internet ogranicza także koszty. Po pierwsze – nie zużywają Państwo pieniędzy na wydruk dokumentów, ponieważ wszystkie dostępne są w formie cyfrowej. Ma to także wymiar ekologiczny, ponieważ nie zużywamy niepotrzebnie papieru. Po drugie – nie muszą Państwo utrzymywać działy Kadry i Płace, a co za tym idzie ponosić kosztów związanych z zatrudnianiem pracowników i przygotowaniem dla nich stanowisk oraz narzędzi pracy. Scedowanie obsługi kadrowo-płacowej, online na przedsiębiorstwo zewnętrzne pozwala także skupić się w pełni na rozwoju właściwej działalności swojej firmy. Podczas, gdy Państwo pracują nad nowymi ścieżkami dla swojego przedsiębiorstwa, my zajmujemy się w pełni wszelkimi czynnościami związanymi z wypełnianiem obowiązków wobec pracowników, a także Urzędu Skarbowego, Zakładu Ubezpieczeń Społecznych czy Głównego Urzędu Statystycznego.

W ramach realizacji usługi podejmujemy się między innymi:

Z

Prowadzenie ewidencji danych osobowych pracowników

Z

Sporządzanie list płac

Z

Prowadzenie i aktualizacja teczek osobowych pracowników

Z

Prowadzenie dokumenacji pracowniczej, w tym: sporządzanie dokumentów kadrowych dotyczących zatrudnionych i zwolnionych pracowników, Umowy o Pracę, wypowiedzenia Umów o pracę, porozumienia, świadectwa pracy

Z

Sporządzanie umów cywilnoprawnych

Z

Prowadzenie ewidencji czasu pracy

Z

Przygotowywanie wymaganych deklaracji i dokumentów

Z

Przygotowywanie dokumentów i zaświadczeń dla pracowników

Masz pytania?

Nasze biuro

Adres

Ul. Żwirki i Wigury 34
84-230 Rumia

Jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 – 16:00

Czekamy na wiadomość od Ciebie.
Odpowiemy na wszystkie pytania.